Dzień Babci i Dziadka

W zimowy czas ...

W zimowy czas wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje, to oczywiście święto Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Z tej okazji dzieci we wszystkich grupach przedszkolnych przygotowały specjalny program artystyczny:  recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały dla swoich ukochanych dziadków laurkę. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Święto Babci i Dziadka w naszym przedszkolu to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń.