Wyniki konkursu plastycznego ” Najpiękniejszy Kotylion”

" Najpiękniejszy kotylion"

W konkursie plastycznym wzięło udział 38 przedszkolaków. Komisja w składzie Marysia Mieleszko instruktor GCK, Dyrektor GCK Magda Łotysz, Dyrektor Biblioteki Publicznej Katarzyna Rogacz wybrała nagrodzone prace. Pozostali uczestnicy dostali dyplomy i mały upominek.

11 listopada na Gminnych obchodach Święta Niepodległości Nasze przedszkolaki rozdawały kotyliony wszystkim przybyłym ….nasz przedszkolny kotylion miał na uroczystości Wójt Gminy Gródek Wiesław Kulesza…..bardzo nas to cieszy….

„ Najpiękniejszy kotylion”

3-latki

 I miejsce – Malwina Sobotko

II miejsce – Wiktor Matwiejczyk

III miejsce – Patrycja Niesterczuk

wyróżnienie – Natalia Suchodoła

4 – latki

I miejsce – Zuzanna Tarasewicz

II miejsce – Julia Hatała

III miejsce – Antoni Pankiewicz

wyróżnienie – Lena Kuźma

5 – latki

I miejsce – Kinga Kazberuk

II miejsce – Adam Nos

III miejsce – Leon Sarosiek

wyróżnienie – Zuzanna Trochimczyk

6 – latki

I miejsce – Mativi Budnik

II miejsce – Jakub Niesterczuk

III miejsce – Antonina Matwiejczyk

wyróżnienie – Zuzanna Sacharkiewicz