Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny

W dniu 13 czerwca  odbył się  Festyn Rodzinny zorganizowany przez nasze przedszkole. Całe wydarzenie odbyło się na placu przedszkolnym, gdzie dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gródku i Punktu Przedszkolnego w Załukach wraz z rodzeństwem i rodzicami mogły korzystać z licznych atrakcji. Na terenie festynu zostały przygotowane stoiska z różnymi zabawami oraz loteria. Dzieci brały udział w grach i zabawach prowadzonych przez animatorkę,  a także korzystały z „dmuchańców” . Nie zabrakło też stołów pełnych słodkości, a także przybyłych na miejsce z licznymi ciekawostkami OSP Gródek,  Policji, Straży Granicznej ,Stowarzyszenie 4×4, Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112.  Podczas festynu nie mogło zabraknąć również występów artystycznych dzieci, które  prezentowały swoje umiejętności wokalne. Była to wspaniała okazja do zaprezentowania się przed publicznością.

Organizacja Festynu Rodzinnego  to nie tylko doskonała zabawa, ale także okazja do integracji ,budowania więzi między rodzicami i dziećmi oraz przedszkolem,a także nawiązywaniem współpracy ze środowiskiem lokalnym. Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy przyczynili  się do organizacji festynu rodzinnego i zaszczycili nas swoją obecnością.  A. F_S