Wioska św. Mikołaja

Dnia 14 grudnia dzieci z gr. IV i V odwiedziły Wioskę Św. Mikołaja. Wszyscy zostaliśmy przywitani ciepłą świąteczną niespodzianką w postaci ciepłej aromatycznej herbatki z przepysznym piernikiem, dzięki którym poczuliśmy magię nadchodzących Świąt. Przedszkolaczki wzięły udział w warsztatach kulinarnych z Elfami na których piekły pierniczki.
Spędziły także czas z Mikołajem, były wspólne zdjęcia i zabawy z Elfami. Każde dziecko otrzymało Certyfikat Honorowych Gości Wioski Św. Mikołaja. Przed wyprawą do poczty, Elfy pomogły napisać listy do Świętego, które zostały wrzucone do skrzynki pocztowej. Pod
nieobecność Mikołaja mogliśmy zwiedzić Jego dom i zobaczyć jak On mieszka. Dzieci były
ciekawe co On je, jak ma urządzony pokój i co robi w wolnym czasie. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie szopki bożonarodzeniowej i oglądanie zwierząt w mini ZOO. Wizyta w Wiosce Św. Mikołaja przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia i dostarczyła wiele emocji. Dzieci wyjechały z niej pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień.

M.G